מערכות כריזה

מערכות כריזה

מערכות כריזה משמשות ארגונים עסקיים ומוסדות ציבוריים רבים, המעוניינים או נדרשים להעביר מסרים לקהל המפוזר על פני שטחים נרחבים. מדובר במערכות המורכבות ראשית ממגבר המחובר לרמקולים מסוגים שונים, וכן מעזרים נלווים כדוגמת מיקרופונים וצופרים. על מנת לתכנן, לבחור ולהתקין מערכת כריזה המתאימה לארגונכם, מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מחברת מגוון שירותי מיגון.

שימושיהן וחשיבותן של מערכות כריזה

כאמור, במערכות כריזה נעשה שימוש נרחב על ידי גופים שונים, לעיתים כדרישה בסיסית של המשטרה ומכבי האש, ולפעמים מתוך צורך להודיע הודעות או לייעל את העבודה במקום. לדוגמא, בכל בית ספר מותקנת כיום מערכת כריזה המשמיעה צלצול שמסמן את תחילת וסיום השיעור, וגם מאפשרת להשמיע מוזיקה ולמסור הודעות לכלל התלמידים. חשוב לציין כי תכנון מקצועי של כריזה לבית הספר מוביל לחיסכון משמעותי בעלויות, ולשימוש במגוון פונקציות יעילות. סוג נוסף של מוסדות הנעזרים במערכות כריזה הינו מפעלי תעשייה, אולמות ייצור ומחסנים, בהם קיימת חשיבות מרובה להעברת הנחיות לעובדים מבלי להידרש להגעה פיזית אל המקום. בנוסף, במתחמים אלו קיימים לא פעם רעשים בלתי נעימים, ומערכת הכריזה מאפשרת להשמיע מוזיקה או שידורי רדיו על מנת להנעים את העבודה. חשוב לציין כי במקומות מסוימים כמו מבנים ציבוריים, חניונים ואולמות אירועים קיימות דרישות ברורות להתקנת כריזה למקרי חירום, שבנוסף על כך משמשת לצורך השמעת מוזיקה, איתור עובדים ושידור הודעות.

מוצרים מגוונים למערכות כריזה

חברת מגוון שירותי מיגון מחזיקה במלאי נרחב של ציודים בסיסיים ומכשירים נלווים למערכות כריזה. בין היתר קיימים במלאי החברה מגברים איכותיים בעלי עוצמות משתנות, מיקרופונים יוקרתיים בשלל עיצובים אלגנטיים, ועמדות מרצה למוסדות אקדמיים. כמו כן, ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של רמקולים לתלייה על משטחים אנכיים וקירות, להעמדה, לתלייה על תקרות ולהשתלבות טבעית בגינות. כל מוצרי החברה מיוצרים על ידי יצרנים מובילים בתחומם, כאשר ההיצע הנרחב מאפשר לצוות המקצועי לתכנן ולהתאים מערכת אידיאלית שלמה למתחם ספציפי.