אודות החברה

אודות מגוון שירותי מיגון

חברת מגוון שירותי מיגון , חברה בעלת וותק של 21 שנה, מתמחה בפתרונות מיגון מסוגים שונים, לרבות מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה, וזאת לצד שירות ברמה גבוהה וליווי מקצועי לאורך כל הדרך החל מהפנייה הראשונה. החברה מספקת מענה נקודתי לצרכים שונים ומשלבת, במסגרת שירותיה הרבים, גם שירותי התקנה ותיקון. החברה עובדת מול לקוחות פרטיים ועסקיים ומציעה לכל אחד ואחד מהם מכשירים איכותיים ומערכות מתקדמות במיוחד, השייכות למותגים המובילים בעולם בתחום זה.

שירותי מיגון ברמה גבוהה

החברה מספקת מגוון שירותי מיגון, כמו מערכות אזעקה מסוגים שונים, מצלמות אבטחה, מערכות כריזה וגם אינטרקום. כל אחד מפתרונות אלה מותאמים בהתאמה מלאה לצורך הקיים על מנת להציע את רמת הבטיחות הנדרשת במרחב. בין אם מדובר בבית פרטי, בחנות או בכל מבנה אחר, מדובר במוצרים איכותיים, הכוללים טכנולוגיות חדשניות, המוכיחות את עצמן בארץ ובעולם כולו. כל אחת ממצלמות האבטחה, המוצעת ללקוחותיה על ידי החברה, וכל אחת ממערכות האזעקה, עומדת בתקנים מחמירים ובסטנדרטים בינלאומיים גבוהים מאד. מוצרים אלה הינם חלק ממלאי גדול מאד, העומד לרשותם של לקוחות החברה בכל רגע נתון.

מקצועיות, ליווי אישי וגם מענה נקודתי לצרכים שונים

חברת שירותי מיגון מספקת שירותי התקנה, המוצעים על ידי מיטב מתקיניה של החברה, מתקינים בעלי הכשרה מתאימה ועם יכולת ברמה גבוהה. זאת, לצד שירותי תיקון, במידת הצורך, המאפשרים ללקוח לשוב ולהשתמש במערכות שברשותו, במידה ואלו אינן תקינות. צוות החברה זמין ללקוחות והוא בעל ניסיון רב בתחום. הוא מכיר היטב את כל אחת ואחת מהמערכות הנמכרות ומוצעות במקום וכן את מאפייניה. במידה ונמצאת תקלה באחת מהן, מגיע הצוות ישירות אל המקום ובעזרת המכשור המתאים פותר את הבעיה ומוצא לה פתרון מתאים.